Contact & Bestuur

Op dit moment hebben we nog geen pand
Wij zien u graag in ons restaurant!

Wilt u meer weten over Happietaria Groningen 2020 en het project dat we steunen?
Wilt u in uw medium aandacht besteden aan Happietaria?
Heeft u een andere specifieke vraag?
Neem dan contact op met het desbetreffende bestuurslid.
Foto door Rhode van der Kolk

Happietaria draait op vrijwilligers. Studenten uit Groningen helpen met het bedienen, bereiden van het eten, zoeken naar sponsoren, onderhouden van het pand en nog veel meer.  
Happietaria Groningen staat onder leiding van zeven gemotiveerde studenten die samen het Happietaria Management Team (HMT) vormen. Zij hebben de algehele leiding over het project en draaien mee in de commissies waarvoor zijn verantwoordelijk zijn. 
 

Tobias Mulder - voorzitter@happietariagroningen.nl
Tim Plas - personeel@happietariagroningen.nl
Hilde Gunnink - keuken@happietariagroningen.nl
Debora Nanninga - pand@happietariagroningen.nl
Lennard Eilander - sponsor@happietariagroningen.nl
Harjo Wimmenhove- penningmeerster@happietariagroningen.nl
Mirjam Venerius - pr@happietariagroningen.nl
voorzitter@happietariagroningen.nl
Tobias Mulder
Voorzitter
penningmeester@happietariagroningen.nl
Harjo Wimmenhove
Penningmeester
keuken@happietariagroningen.nl
Hilde Gunnink
Keuken
sponsor@happietariagroningen.nl
Lennard Eilander
Sponsor & Inkoop
pand@happietariagroningen.nl
Debora Nanninga
Pand
personeel@happietariagroningen.nl
Tim Plas
Personeel
pr@happietariagroningen.nl
Mirjam Venerius
PR & Bewustwording